175 تن از نمايندگان مجلس در نامه اي به آيت‌اله صادق آملي لاريجاني رئيس قوه قضائيه خواستار تسريع در محاكمه سران فتنه شدند.

به گزارش ايسنا، در اين نامه كه امروز - يك‌شنبه - در پايان جلسه علني مجلس و توسط غفوري‌فرد عضو هيات رييسه مجلس قرائت شد، آمده است: خبر محاكمه آقاي حسين شريعتمداري مدير مسئول روزنامه كيهان به دليل شكايت يك عنصر مدافع فرقه ظاله بهائيت و همكار صهيونيست‌ها و سپس محاكمه مدير مسئول روزنامه جوان در روزهاي اخير و قبل از آن در ماه‌هاي گذشته خبر به دادگاه خواندن مديران روزنامه‌هاي ايران، ‌وطن امروز و خبرگزاري‌هاي فارس، ايرنا و برخي سايت‌ها و رسانه‌هاي انقلابي ديگر به دليل شكايت سران فتنه و كودتاگران پس از انتخابات دهم، موجب شگفتي امضاكنندگان اين نامه شده است.

اكنون در حالي كه بيش از يك ميليون تن از مردم، 1000 تن از استادان حوزه علميه و دانشگاه، جمع كثيري از حقوقدانان و وكلا و بيش از 140 تن از نمايندگان ملت، از سال گذشته با ارائه شكواييه‌هاي مستند و حقوقي درخواست محاكمه سران فتنه و كودتا را كرده‌اند و رسيدگي به اين درخواست‌هاي قانوني بنا به مصالحي و به منظور آگاهي بيشتر مردم از عمق وابستگي و انحراف سران كودتا امروز و فردا مي‌شود، تسريع در رسيدگي به شكايات سران فتنه و كشاندن حاميان ولايت و مسئولان روزنامه‌هاي انقلابي به دادگاه جاي تاسف است.

به يقين اگر اين افراد و رسانه‌هاي انقلابي در ايام فتنه و كودتاي بعد از انتخابات به وظيفه انقلابي خود عمل نمي‌كردند بايد مورد مواخذه و بازخواست قرار مي‌گرفتند.

به گزارش ايسنا، در ادامه اين نامه خطاب به آيت‌الله آملي لاريجاني آمده است: حضرت عالي كه به حمدالله در خط ولايت هستيد و همواره مدافع نيروهاي انقلاب بوده‌ايد به خوبي آگاهيد كه اين نوع برخورد‌ها باعث تنفس مصنوعي به جريان فتنه خواهد شد. هر چند كه در ادامه مسير اين دادگاه‌ها، حكم به برائت رسانه‌هاي انقلاب صادر شود.

قطعا اين اقدام دستگاه قضا بر اساس ديدگاه مقدس عدالت باوري نظام جمهوري اسلامي است كه حتي عناصر داخلي همراه و همسو با دشمنان خارجي، به راحتي به ملجأ عدالت مراجعه مي‌كنند.

ولي آيا مگر اين جماعت اساسا به جمهوري اسلامي اعتقاد دارند كه به راي صادره از دستگاه قضايي آن گردن نهند؟ اگر چنين بود پس چرا به راي 85 درصد از مردم ايران كه با حضور در پاي صندوق‌هاي راي به قانون اساسي و نظام ولايي راي دادند گردن ننهادند.

نشانه اين ادعا اعتراض وقيحانه اين منافقين جديد به حكم اعدام صادره براي 5 تن از محاربان و بمب‌گذاراني است كه دستان‌شان به خون مردم بيگناه آلوده بود.

آنها دستگاه قضايي ما را فقط براي زنده نگه داشتن خود مي‌خواهند و به همين دليل ما بر اين باوريم كه شكايت سران فتنه و كودتاگران مورد حمايت دشمنان انقلاب اسلامي به دليل نياز آنها به تنفس مصنوعي است.

نمايندگان مجلس در ادامه اين نامه هم چنين آورده‌اند: براي همين معتقديم اين شكايت‌ها اساسا جاي طرح و رسيدگي در دستگاه قضاي جمهوري اسلامي را ندارد و الا بيم آن مي‌رود كه كودتاگران نوژه هم سر از خاك بر آورند و براي شكايت از نيروهاي انقلاب قلم به دست گيرند. بيم آن مي‌رود كه گروهك‌هاي ضد انقلاب نيز با وقاحت تمام براي محاكمه قضات و روساي دادگاه‌هايي كه محكوم شان كرده‌اند به دستگاه قضا روي آورند.

در ادامه اين نامه خطاب به رئيس دستگاه قضا آمده است: اعتقاد ما و مردمي كه از اعطاي فرصت به سران فتنه ابرو در هم كشيده‌اند بر اين است كه اين اتفاقات با نيت خير در گوشه‌اي از دستگاه قضا و آن هم به دليل عدم توجه به اين نكات در حال رخ دادن است، و به يقين حضرت عالي با درايت و ورود به هنگام خود ضمن صدور دستور تسريع در محاكمه سران فتنه و رسيدگي به شكايات ملت ايران از آنها، قبل از فرا رسيدن سالگرد كودتاي انقلاب تقلب، از اين روند غيرمدبرانه نيز جلوگيري خواهيد كرد و رضايت مردم انقلابي و افتخارآفرين حماسه‌هاي 22 خرداد، 9 دي و 22 بهمن را هم چون برخي موارد ديگر در كارنامه دستگاه قضا به ثبت خواهيد رساند.
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.