تاريخ : | | نویسنده : barg-news

اخبار,اخبار ورزشی ,باشگاه پرسپولیس و استقلال

 

اخبار ورزشی - سرخابی ها تا پایان سال واگذار می شوند

نماینده تام الاختیار وزیر ورزش درواگذاری دو تیم سرخابی گفت: ابهام درسرنوشت استقلال و پرسپولیس پس از واگذاری، فقر شفافیت مالی و پایان مهلت واگذاری در سال جاری از نکات نگران کننده برای ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، نشست خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با حضور امیررضاخادم به عنوان نماینده تام الاختیار وزیر ورزش و جوانان از مدیران عامل دو باشگاه، نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی‌سازی و فرابورس، وزارتخانه‌های امنیتی و نظارتی، سازمان بازرسی و کارشناسان دروزارت ورزش و جوانان برگزار شد.امیررضا خادم گفت:دراین نشست؛شفاف سازی و چارچوب خصوصی‌سازی سرخابی‌ها مطرح شد.
 
معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: راهکارهای اجرایی واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس بررسی و بر مشخص شدن چارچوب و مراحل واگذاری تاکید شد.وی افزود : راهکارهای اجرایی را با توجه به تخصصی که سازمان خصوصی سازی و وزارت امور اقتصاد و دارایی به عنوان متولیان باشگاه های استقلال و پرسپولیس دارند پیگیری می کنیم.
 
معاون حقوقی، پالمانی و امور استانهای وزارت ورزش و جوانان گفت : قرار شد همه مدارک و مستندات مالی و حقوقی که در دو باشگاه موجود است از سوی مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تا 2 ماه آینده در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گیرد و شرایط برای بحث واگذاری تعیین و مزایده برگزار شود.
 
وی تصریح کرد:  بعد از خصوصی‌سازی و واگذاری دو باشگاه نباید شاهد سرگردانی آنها باشیم ، فقر شفافیت مالی ازجمله بدهی‌ها،‌ اسناد مالی و دارایی‌های دو باشگاه دیده می شودو که باید برطرف شود و باید تا آخر سال کار خصوصی‌سازی این دو تیم را انجام دهیم.

اخبار ورزشی - سنا

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.