اخبار,اخبار اجتماعی ,كودك آزاري

 

اخبار اجتماعی - آمار تكان دهنده كودك آزاري در سال گذشته

وی همچنین به نوع پیگیری‌ها اشاره و خاطر نشان کرد: 12 مورد از پیگیریها به صورت حضوری، 200 مورد به صورت تلفنی (ممکن است برای یک نفر 10 بار تماس برقرار شده باشد)، پنج مورد به صورت حقوقی و 10 مورد بازدید از منزل پیگیری شده است.

یک مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان به آمار یک ساله این انجمن اشاره کرد و گفت: سال گذشته در مجموع 76 مورد کودک آزاری به انجمن حمایت کودکان گزارش شد که 64 مورد آن‌ها ارجاع داده شد.

شیرین صدرنوری در گفت‌وگو با ايسنا، با بیان اینکه از 64 مورد کودک آزاری ارجاع داده شده به انجمن حمایت از حقوق کودکان، 36 مورد دختر و 28 مورد پسر بوده اند، گفت: براساس این آمار 56 درصد کودکان ارجاع شده دختر و 44 درصد آنها پسر بوده‌اند.

وی در مورد انواع کودک آزاری‌های ارجاع داده شده به انجمن حمایت از حقوق کودکان، اظهار کرد: 64 مورد از کودک آزاری‌ها از نوع عاطفی، ‌64 مورد از نوع غفلت، 9 مورد از نوع جسمی و 4 مورد از نوع جنسی بوده‌اند که لازم به ذکر است موارد کودک آزاری‌های انجام شده با یکدیگر همپوشانی دارند، یعنی ممکن است به طور همزمان یک کودک مورد آزار عاطفی‌، غفلت و یا آزار جسمی قرار گرفته باشد.

این مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان با بیان اینکه 29 نفر از افراد آزار رسان پدر و 24 نفر از آزار رسان‌ها مادر بوده‌اند، گفت: دو نفر از کسانی را که به این تعداد کودکان آزار رسانده‌اند افراد غریبه، پنج نفر را به طور همزمان پدارن و مادرانشان، یک نفر را کارفرما و سه نفر را معلمانشان مورد آزار قرار داده‌ بودند.

صدرنوری به روابط پدر و مادران کودکان آزار دیده شده اشاره و عنوان کرد: چهار مورد روابط عادی، 50 مورد طلاق و 10مورد دیگر دارای درگیری و مشاجره بوده‌اند.

وی همچنین به نوع پیگیری‌ها اشاره و خاطر نشان کرد: 12 مورد از پیگیریها به صورت حضوری، 200 مورد به صورت تلفنی (ممکن است برای یک نفر 10 بار تماس برقرار شده باشد)، پنج مورد به صورت حقوقی و 10 مورد بازدید از منزل پیگیری شده است.

این مددکار انجمن حمایت از حقوق کودکان در مورد نحوه ارجاع کودکان آزار دیده شده به انجمن نیز، گفت: 22 نفر از طریق مادر،‌ 20 نفر از طریق پدر، چهار نفر از طریق اقوام، 9 نفر از طریق نهادها و موسسات، ‌هفت نفر از طریق اعضای انجمن و دو نفر از طریق بیمارستان‌ها به انجمن حمایت از حقوق کودکان ارجاع داده شده‌اند.

اخبار اجتماعی - ایسنا

 رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.