تاريخ : | | نویسنده : barg-news

«فضولک» دستـگير شـد

رييس پليس امنيت عمومي خراسان‌رضوي از دستگيري شرور سابقه‌دار معروف به «فضولک» به همراه همدستانش خبر داد.

سرهنگ حجت نيک‌مرام با اعلام اين خبر، گفت: در پي شرارت‌هاي مکرر باندي در محدوده شهرک‌هاي شهيد باهنر، شهيدرجايي، مهرآباد، رضوي، مهدي‌آباد شهر مشهد به سرکردگي فردي به نام رشيد معروف به «فضولک» موضوع به صورت ويژه در دستور کار تيمي از ماموران پليس امنيت عمومي قرار گرفت.

نيک‌مرام افزود: با انجام تحقيقات مشخص شد، اين شرور خطرناک به همراه فرزندانش با اقدامات مجرمانه متعددي نظير نزاع و درگيري مسلحانه، ضرب و شتم، زورگيري، عربده‌کشي، قدرت‌نمايي، حمل‌ونقل و نگهداري سلاح‌گرم، ايجاد رعب و وحشت باعث اخلال در نظم عمومي و آسايش شهروندان در اين محل‌ها شده است.

 وي تشريح کرد: در ادامه تحقيقات تيم‌هاي ويژه پليس امنيت عمومي، سرانجام موفق شدند، ضمن شناسايي تمامي اعضاي مرتبط با اين فرد شرور، اطلاعات دقيقي از موقعيت و مخفي‌گاه‌هاي آنان به دست آورند اما اين شرور خطرناک با علم به تحت‌تعقيب بودنش از سوي دستگاه‌هاي قضايي و نظامي، همواره مخفي‌گاه‌هاي خود را تغيير و با همراهي و پشتيباني اياديش زندگي خود را سپري مي‌کرد.

نيک‌مرام خاطرنشان کرد: پس از سه ماه تحقيقات گسترده پليسي، ‌مخفيگاه متهم در منطقه قاسم‌آباد شهر مشهد شناسايي و روزدوشنبه در يک اقدام ضربتي با سازمان‌دهي دو تيم از ماموران وارد عمل شدند و با نفوذ در مخفي‌گاه آنها سرکرده باند به نام «رشيد» معروف به «فضولک» را به اتفاق چهار تن از همدستانش دستگير و به مقر انتظامي منتقل کردند.

رييس پليس امنيت عمومي خراسان‌رضوي ادامه داد: در اين عمليات ضمن توقيف دو دستگاه خودرو پژو 405 و پژو پارس در بازرسي از مخفي‌گاه متهمان يک قبضه سلاح کلت‌کمري به همراه چهار فشنگ، يک تيغه ‌خشاب، دو عدد تبر، يک قبضه شمشير، سه قبضه چاقو، 20 عدد چوب و چماق، 12 سيم‌کارت، يک دستگاه دوربين فيلمبرداري و آلات و ادوات استعمال موادمخدر کشف کردند.

وي با بيان اينکه متهمان با تشکيل پرونده به منظور سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند، گفت: پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و امنيت تلاش خواهد کرد و اجازه نخواهد داد فرد يا افرادي خاص و مجرم با اقدامات غيرقانوني، موجبات برهم‌زدن نظم عمومي شوند و مردم نيز مي‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طريق شماره تلفن 110 به پليس اطلاع تا اقدامات قانوني صورت پذيرد.
اخبار حوادث -مردم سالاری

 رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.