معدني: نبايد بازيكنان را براي كسب نتيجه در ايتاليا تحت فشار قرار داد

سرمربي تيم ملي واليبال كشورمان با اشاره به مسابقات قهرماني مردان جهان در ايتاليا گفت: بازيكنان نياز به آرامش براي پيگيري تمرينات دارند و نبايد آنان را براي كسب نتيجه در مسابقات جهاني تحت فشار گذاشت.

'حسين معدني' روز شنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: اگر در تمرينات و ديدارهاي بازيكنان تيم ملي واليبال در مسابقات جهاني ايتاليا استرس براي بازيكنان به وجود آيد، كيفيت از بين مي رود و اين براي آنان و ارايه بازي خوب مناسب نيست.

وي خاطرنشان كرد : فشار به بازيكنان براي كسب نتيجه در مسابقات جهاني از مبادي مختلفي شامل رسانه هاو مطبوعات، مسئولين ورزشي كشور و حتي از بازيكنان تيم ملي به يكديگر منتقل مي شود و در مجموع اگر عملكرد اين مبادي باعث اعتماد به نفس بيشتر بازيكنان شود، با آن موافقم اما اگر براي تيم مخرب باشد، مناسب نيست.

سرمربي تيم ملي واليبال در مورد تيم هاي همگروه ايران در مسابقات جهاني گفت: سه تيم مصر، ژاپن و ايتاليا كه ميزبان است با ايران همگروه هستند، مصر قهرمان قاره آفريقا است و در ليگ جهاني نيز خوب بازي كرده است.

وي يادآور شد : ژاپن نيز قهرمان قاره آسيا است و هميشه يكي از حريفان سرسخت ايران است كه شكست دادن آن كار آساني نيست، ايتاليا كه ميزبان مسابقات است و شهر ميلان را براي برگزاري مسابقات گروه ايران انتخاب كرده كه از نظر علاقه مندان به واليبال، شهر مثال زدني است، بنابر اين هواداران زيادي در سالن 11 هزارنفري مشوق اين تيم هستند.

معدني در مورد شرايط تيم ملي واليبال نيز گفت: در حال حاضر نگراني خاصي وجود ندارد، بازيكنان روزي 5 تا 6 ساعت در دو نوبت تمرين دارند و در مجموع از تمرينات و تيم راضي هستم.

وي افزود: كادر فني تيم واليبال در مورد خستگي و بي انگيزه بودن بازيكنان بسيار حساس هستند و اگر اين موضوع مشاهده شود، يا تمرينات را تغيير مي دهند و يا تمرينات را در آن روز تعطيل مي كنند كه كيفيت بازي بازيكنان دچار مشكل نشود.

هفدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني مردان جهان از سوم مهرماه امسال با حضور 24 تيم به ميزباني 10 شهر ايتاليا برگزار مي شود.

دور مقدماتي اين رقابت ها در6 گروه پيگيري مي شود كه تيم ملي واليبال كشورمان در گروه اول (آي) اين مسابقات با تيم هاي ايتاليا، ژاپن و مصرهمگروه است.

تيم ملي واليبال قبل از مسابقات جهاني ايتاليا در تورنمت كشور اتريش شركت مي كند و با تيم هاي اتريش، چين و پرتوريكو در روز هاي 27 و 28 شهريور بازي خواهد كرد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.