گاف‌ بزرگ سايـت‌های افراطيون عليه توفيقی! / تصویر

بعد از تعیین دکتر توفیقی به عنوان سرپرست وزارت علوم، افراطیون برای ایجاد مشکل در رای نمایندگان به وی، فیلمی را از سخنرانی وزیر سابق علوم در مسجد دانشگاه تهران منتشر کردند اما جالب آن که این فیلم...

در حالی که افراطیون با استناد به یک فیلم مبهم مبنی بر حضور دکتر میلی منفرد در نشست اساتید دانشگاه در مسجد دانشگاه تهران وی را فتنه گر خوانده و مانع رای اعتماد به او شدند، بررسی فیلم منتشره توسط رسانه های بابصیرت نشان می دهد نماینده دولت و مسوول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه تهران هم در این جلسه حضور داشته اند.

 بعد از تعیین دکتر توفیقی به عنوان سرپرست وزارت علوم، افراطیون برای ایجاد مشکل در رای نمایندگان به وی، فیلمی را از سخنرانی وزیر سابق علوم در مسجد دانشگاه تهران منتشر کردند.

اما جالب آن که این فیلم که به اصطلاح به عنوان سند فتنه گری دکتر توفیقی توسط خود برادران خودعمار پندار منتشر شده و آرم دو خبرگزاری هم روی آن موجود است، نشان می دهد در همین جلسه، دکتر فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه تهران و نماینده دولت و نیز حجت الاسلام کلانتری، مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران نیز در جلسه حضور دارند و در حال گوش دادن به سخنرانی توفیقی هستند.

گاف سايـت‌های افراطيون عليه توفيقی,حضور دکتر میلی منفرد در فیلم فتنه گران,سایت های افراطیون


اگر گفته شود صرف حضور این افراد در این جلسه را نمی توان سند فتنه گری این دو تن دانست، باید گفت، دکتر میلی منفرد تنها به دلیل فیلمی دو، سه دقیقه ای که نشان می داد تنها در این جلسه حضور دارد و ساکت نشسته، به فتنه گری و تحریک به آشوب متهم شد.

البته ظاهرا این فیلم مربوط به روز 26 خرداد و پیش از نماز جمعه رهبر انقلاب و به ویژه بعد از حمله جدید گروه های فشار به کوی دانشگاه تهران است که در کنار فاجعه کهریزک از سوی رهبر انقلاب به جنایت توصیف شد و اساتید و دانشجویان دانشگاه را به شدت ناراحت و عصبانی کرد و آنها با آرامش در نشستی به این حرکت غیرانسانی اعتراض کردند.

به نظر می رسد کسانی که در این سالها به مدد رفتارهای پرشائبه و حذف اساتید سرشناس، با دریافت مدرک ها و بورس ها و عضویت های مشکوک در هیئت های علمی، مشغول امر شریف "رانتخواری علمی" هستند، بهتر است به جای استفاده از این گونه روشها، صادقانه دغدغه اصلی خود را بگویند و با خرج کردن از فتنه و بصیرت و... استادان و فرهیختگان دانشگاهیی را مکدر نکنند./آینده/پویش

 

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.