آخرین وضعیت نکونام,جلسه نکونام با کفاشیان,تیم جدید نکونام
پس از اینکه AFC با ما خوب شد همه با ما خوب شدند
کفاشیان:‌ قرار شد تضمین ‌کنیم پول قرارداد نکونام را در ایران بدهند

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در جلسه امروز با نکونام صحبت کردیم و قرار شد تضمین کنیم که پول قرارداد او در ایران پرداخت شود.

به گزارش  ورزشی خبرگزاری فارس، علی کفاشیان پس از مراسم تقدیر از ورزشکاران ایران درباره فصل قرارداد خلعتبری با عجمان خاطرنشان کرد: ما باید ببینیم که در قرارداد او بندی وجود دارد که بتوان آن را فسخ کرد و موافقت صورت می‌گیرد و یا اینکه باید خسارتی پرداخت کنیم که در این صورت نمی‌توانیم چنین کاری را انجام دهیم.

وی ادامه داد: بحث حضور خلعتبری در امارات مربوط به گذشته می‌شود و قبل از مسائلی است که این کشور به وجود آورد. حالا باید خودش در این باره تصمیم بگیرد اما مجوز حضور سایر بازیکنان در لیگ این کشور را نداده‌ایم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد پیشنهاد الشارجه راجع‌به نکونام یادآور شد:‌ به نکونام برای حضور در این لیگ مجوز ندادیم و قرار شد او با یک چهارم قراردادش به خاطر مسائلی که به وجود آمده در ایران بازی کند.

کفاشیان درباره جلسه روز شنبه خود با نکونام و فتح‌‌الله‌زاده تصریح کرد: ما در خصوص مسائل مختلفی با نکونام صحبت کرده‌ایم و جلسه سه نفره‌ای با هم نداشتیم، نکونام آمد که درباره عدم پیوستنش به تیم‌های اماراتی صحبت کنیم. می‌خواستیم درباره نرفتن او و ماندنش در ایران صحبت کنیم و همچنین ما تضمین کنیم تا پول قرارداد او داده شود.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره مشکلات و مسائلی که دو سال پیش با وزارت ورزش داشته است، یادآور شد:‌ من به عنوان نماینده کل فدراسیون در این مراسم حضور داشتم و تقدیر صورت گرفت به هر حال اختلاف در کار وجود دارد. از زمانی که AFC با ما خوب شد سایر افراد هم با ما خوب شدند.

وی درباره ناراحتی تیم ملی فوتبال و فوتسال بانوان و عدم حضورشان برای دریافت جوایزشان گفت: نماینده آنها برای دریافت حاضر شده بود، به هر حال آنها خسته بودند و نمی‌توانستند از پله‌ها پایین بیایند، مصافت زیادی بود و آنها حاضر نشدند.

کفاشیان در مورد اینکه آیا می‌توان لیگ را بدون پرسپولیس و استقلال برگزار کرد، گفت: مسئله بدهی باشگاه‌ها امروز برطرف شد و قرار شد تا آنها به مرور بدهی‌هایشان را پرداخت کنند، چهار پنجم طلبکاران شکایتی نکردند و نمی‌توان فقط به آنهایی که شکایت کرده‌اند به زور پول داد و سایر افراد را در نظر نگرفت. باشگاه‌ها هم قبول کردند که این بدهی‌های را پرداخت کنند و در وهله دوم ریز و اولویت‌بندی نفرات طلبکار را مشخص کنند تا درصدی از درآمدشان را به این موضوع اختصاص دهند.

وی در مورد اینکه آیا کی‌روش درخواست کرده نیم‌فصل دوم پس از جام جهانی برگزار شود، عنوان کرد: این موضوع امکان‌پذیر نیست او برنامه کامل را به ما داده است.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه کی‌روش چند روز برای تیم ملی اردو در نظر گرفته گفت: من ماشین حساب نداشتم و حساب و کتاب نکردم. او به هر حال روزهای فیفا را در نظر گرفته و برای نیم‌فصل هم برنامه داده است و بازی‌های دوستانه را مشخص می‌کند.

کفاشیان در مورد اعتراض باشگاه‌های سپاهان و پرسپولیس به علت حضور 9 بازیکن‌شان در تیم ملی عنوان کرد: اینگونه نیست که همه این بازیکنان همه بخواهند بمانند، به هر حال پس از اردوهایی این بازیکنان کم خواهند شد. به نظرم لیگ کیفیت خوبی خواهد داشت و روز به روز هم بهتر خواهد شد.

فارس

 

 رپورتاژ
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.