تاريخ : | | نویسنده : barg-news
780013-609969.jpgورزش 3 - عليرضا منصوريان مي‌گويد حضور هر چه بيشتر بازيکنان تيم اميد در اردوي تيم ملي بزرگسالان در سرنوشت تيمش تاثير بيشتري مي‌گذارد.
  
سرمربي تيم ملي اميد ايران از همزماني اردوي اين تيم با تيم ملي بزرگسالان خبر داد و اظهار کرد: همزمان با اردوي تيم ملي، تيم اميد هم از 18 تا 28 آبان اردوي خود را برگزار خواهد کرد. مثل اردوي قبلي در اين اردو هم، اولويت با تيم ملي بزرگسالان است و هر چه تعداد بيشتري از تيم ما به اردوي تيم ملي بزرگسالان راه پيدا کنند باعث خوشحالي کادر فني تيم اميد است.

منصوريان افزود: اميد داريم با دعوت هر چه بيشتر بازيکنان تيم اميد به تيم ملي بزرگسالان، تيم فعلي اميد که از بازيکنان جوان و آينده‌داري تشکيل شده بتواند با شخصيت بالاتري در مسابقات مهم پيش‌رو شرکت کند.

وي درباره نحوه دعوت از بازيکنان براي اردوي هفته آينده تيم ملي هم به ايسنا گفت: از فهرست 42 نفره‌اي که در اختيار داريم قرار است ساعتي پس از اعلام فهرست تيم ملي بزرگسالان، ليست 24 نفره‌اي از بازيکنان براي حضور در اردوي تيم ملي را اعلام کنيم. البته پيش از اعلام فهرست، من جلسه‌اي با کارلوس کي‌روش خواهم داشت و بعد از آن و با توجه به آگاهي از فهرست بازيکنان تيم ملي بزرگسالان، فهرست تيم اميد را اعلام خواهم کرد.

منصوريان درباره شرايط اردوي تيم اميد هم گفت: تلاش داريم در مدت ده روز اردو، دو ديدار دوستانه يا در تهران يا خارج داشته باشيم. از رييس فدراسيون فوتبال هم درخواست داشته‌ام که براي آشنايي بازيکنان با شرايط تيم‌هاي شرق آسيايي، حريف تيم ايران در اين دو ديدار دوستانه از کشورهاي شرق آسيا باشد که بر همين اساس به دنبال بازي با يکي از تيم‌هاي چين، کره‌جنوبي، کره‌شمالي يا تايلند هستيم.
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.