تاريخ : | | نویسنده : barg-news
237340-507523.jpgورزش 3 - ستاره پرتغالي پيشين رئال مادريد اعتراف کرد دليل رفتن‌اش از جمع کهکشاني‌ها آن بوده که رئيس باشگاه ديگر تمايلي به ماندن او در سانتياگو برنابئو نداشته است.
 
  لوئيز فيگو اعتراف کرد فلورنتينو پرس، همان کسي که او را از بارسلونا خريد مسبب جدايي‌اش از کهکشاني‌‌ها شده، چرا که ديگر خواهان ماندن وي در تيم نبوده است.

فيگو گفت: نمي‌توانستم بمانم، چون بازيکني بودم که رئيس ديگر او را نمي‌خواست. نمي‌دانم چه چيزي عوض شده بود اما کاملاً يادم هست که بعد از بازي آلباسته و رئال مادريد بود که اين موضوع را فهميدم. يادم هست که در آن بازي حضور داشتم و رئال برد. ال‌کلاسيکو هم در همان هفته بود و ناگهان من بدون هيچ دليلي روي نيمکت نشانده شدم.

فيگو افزود: نيمکت‌نشيني‌ام بدون شک به من ضربه زد. من در اين باره کاملاً مطمئنم و به همين خاطر رئال مادريد را ترک کردم. هنوز يک سال ديگر به پايان قراردادم با رئال مادريد مانده بود که اين تيم را ترک کردم، آنهم در شرايطي که حقوق خوبي هم مي‌گرفتم. مي‌توانستم به خودم سخت نگيرم و روي نيمکت رئال باقي بمانم اما من آدمي نبودم که با هر وضعيتي کنار بيايم. ترجيح دادم که به دنبال تيمي جديد بروم و يک چالش جديد را آغاز کنم تا اينکه در رئال مادريد بمانم و حقوق بازي نکردنم را بگيرم.

کاپيتان پيشين تيم ملي پرتغال اعتراف کرد رابطه‌اش با پرس بعد از‌ آن ماجرا به سردي گراييده است. وي تصريح کرد: او رئيس من بود، چون رئيس تيمم بود اما من با همه تفکراتش موافق نيستم، هرچند براي آنها احترام قائلم. پرس مطمئناً يک شخصيت قدرتمند و بانفوذ است و اميدوارم که بهترين تصميم‌ها را براي باشگاه بگيرد. تجربه‌اي که من از رابطه با او داشتم چندان خوشايند نبود اما همه آنها اکنون گذشته‌اند. مانند همه اعضاي باشگاه من اميدوارم که پرس بتواند پروژه‌اش را به سرانجام و باشگاه را به اوج برساند. دوست داشتم رئال را به شيوه ديگري ترک مي‌کردم. شايد در آينده دوباره به رئال برگردم، شايد به عنوان رئيس.
رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.