وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری بر تشکیل کمیته ای به منظور احقاق حقوق و رسیدگی به شکایات حوزه آموزش عالی از جمله دانشجویان ستاره دار تاکید کرد. 

«رضا فرجی دانا» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا درباره رسیدگی به شکایات دانشجویان ستاره دار و استادان بازنشسته، اظهار داشت: هر حقی که از افراد در آموزش عالی تضییع شده باشد را پیگیری می کنیم و حتما کمیته ای برای رسیدگی به شکایات و اعتراضات همه افراد اعم از دانشجویان ستاره دار و دیگران در وزارت علوم تشکیل خواهیم داد.
 
وی در پاسخ به سوال خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه آیا قصد جابجایی سه معاون وزارت علوم که اخیرا تغییر کرده اند را دارد یا خیر، گفت: هنوز جلسه رای اعتماد برگزار نشده و من هم هنوز وزیر نیستم و پس از آن نیز این موضوع نیاز به بررسی بیشتر دارد.
 
سه معاون وزارت علوم در حوزه های اداری، مالی و مدیریت منابع، پژوهش و فناوری و حقوقی و امور مجلس طی دو ماه گذشته و در دوره سرپرستی «جعفر توفیقی» تغییر کردند.
 
فرجی دانا انجام کارهای شتابزده در حوزه آموزش عالی را نفی کرد و گفت: تغییرات و انجام امور حتما با تعمق و تامل صورت می گیرد و از مشورت با همه افرادی که ذینفعان آموزش عالی محسوب می شوند؛ استفاده خواهیم کرد.
 
فرجی دانا در هفته جاری به عنوان گزینه پیشنهادی رییس جمهوری برای تصدی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی شده است.
 
جلسه رای اعتماد به وزیران پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، آموزش و پرورش و ورزش و امور جوانان، یکشنبه آینده چهارم آبان ماه 92 در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.