صنعت بیمه-  شرکت خدمات بیمه ای "چارلز تیلور" در بریتانیا، از قصد خود برای توسعه عملیات هایش در خاورمیانه خبر داد.

به گزارش سایت تخصصی صنعت بیمه به نقل از اینشورنس اینسایت، چارلز تیلور که به شرکت های بیمه بسیاری از سراسر جهان خدمات مشاوره ای ارائه می دهد، با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که بخشی از سهام شرکت "نیلاکو" (NILACO) در عربستان سعودی را به دست آورده است.

چارلز تیلور، یک شرکت مستقل است که به شرکت های بیمه در سراسر جهان خدماتی نظیر مشاوره در امور مدیریتی، کارگزاری و مالی ارائه می دهد. این شرکت با گروه بیمه "لویدز لندن" همکاری مستمر دارد. در حقیقت خدمات این شرکت باعث می شود که شرکت های بیمه هزینه های خود را کاهش دهند و مدیریت موثرتری را داشته باشند.

در این گزارش آمده است با این قرارداد جدید، شرکت چارلز تیلور دفاتری در ریاض و جده خواهد داشت. این در حالی است که این شرکت در حال حاضر در امارات متحده عربی و قطر نیز حضور فعالی دارد.

"جان چمبرز" یکی از مدیران چارلز تیلور در منطقه خاورمیانه، در این باره گفت: درخواست ها در عربستان سعودی برای دسترسی به بازارهای جهانی در حال افزایش است و بیمه گران سعودی خواهان دریافت مشاوره هستند. آنان در حقیقت می خواهند برای تعیین میزان خسارت ها، خدماتی را دریافت کنند.

او ادامه داد که ما پیش از این با دایر کردن دفاتری برای تعیین خسارت ها در دوبی و دوحه حضور مقتدری در خاورمیانه داشته ایم. خدمات ما حوزه های مانند بیمه هوایی، انرژی، معدن، اموال، تصادفات و ریسک های خاص را در بر می گیرد.

این متخصص بیمه خاورمیانه در ادامه افزود: بر این باوریم که فرصت های بیشماری و ویژه ای در سرتاسر خاورمیانه وجود دارد.

متخصصان می گویند، به رغم اینکه انتظار می رود صنعت بیمه عربستان تا پنج سال آینده 70 درصد رشد کند، اما این صنعت همچنان به دلیل سوءاستفاده های هر دو طرف، یعنی هم مشتریان و هم بیمه گران، با مشکلات زیادی مواجه است. در این کشور هم خدمات دهنده و هم مشتریان با ارائه ادعاهای دروغین درصدد کسب سود بیشتر هستند. این مسئله خسارت 20 درصدی را به دنبال داشته است.

تجار در عربستان سعودی بر امور مهندسی، اموال، خدمات عمومی و بخش انرژی متمرکز شده اند و بقای این تجارت ها را توسط بیمه گران اتکایی در لندن و دیگر بازارهای بین المللی تضمین می کنند.

"ناصر البوسی" یکی از روسای شرکت نیلاکو نیز در این باره گفت: می خواهیم تا تجارت ما به گروه های بین المللی گره بخورد و به همین دلیل چارلز تیلور را انتخاب کرده ایم. این شرکت به حرفه ای بودن و داشتن مهارت های فنی برای دستیابی به بازارهای جهانی مشهور است.

صنعت بیمه ریاض در 15 سال اخیر رشد قابل توجهی داشته است. از سال 2007 تا 2011 میزان سرمایه گذاری ها از 8.5 میلیارد ریال سعودی به 18.5 میلیارد ریال افزایش داشته است.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.