رئیس اورژانس 115 بابل گفت: تصادف در بابل 10مصدوم برجای گذاشت و حال چهار نفرنیز وخیم است.

مهدی محمدیان در گفت وگو با فارس اظهار داشت: صبح امروز طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی برتصادف پژو با موتور سیکلت در جاده قدیم آمل به بابل روستای بوله کلا بلافاصله تکنسین‌های پایگاه‌های امین آباد و دانشگاه به محل حادثه اعزام شدند.

این مسئول گفت: پس از اقدمات اولیه پزشکی سه مصدوم این حادثه که سه مرد24،23و 26 ساله بودند را به بیمارستان شهید بهشتی بابل انتقال دادند که حال یکی از مصدومان وخیم است.

وی افزود: همزمان با این حادثه طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل در جاده بهنمیر بالا حیدر کلا مبنی بر برخورد خودرو سواری با موتور، بلافاصله تکنسین‌های پایگاه بیشه سر  به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت:  این حادثه که دو مصدو م برجای گذاشت به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل شدند که حال یکی از مصدومان بسیار وخیم است.

محمدیان امیری اذعان داشت: همچنین امروز ساعت 10:20 طی تماس مردمی با اورژانس 115 بابل مبنی بر برخورد خوردوی پراید با پیکان وانت در جاده سپاه  دانش بابل، بلافاصله تکنسین‌های اورژانس 115 به محل حادثه اعزام شدند و سه مصدوم حادثه که دو خانم 50 و 49 ساله سرنشین پیکان وانت و مرد 48 ساله راننده پیکان وانت بودند را  پس از اقدامات اولیه پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل انتقال دادند.

این مسئول اظهار داشت: همچنین تصادف دیگری در امیرکلا روبروی هتل طبرستان مبنی بر تصاف خودروی پراید با پیکان وانت بلافاصله تکنسین‌های اورژانس 115 بابل به محل حادثه  اعزام شدند و دو مصدوم این حادثه که یک خانم 78 ساله و مرد 70 ساله بود ند را پس از اقدامات اولیه پزشکی به بیمارستان شهید بهشتی بابل انتقال دادند که در این حادثه حال هر دو نفر وخیم است.

رپورتاژ
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران
نحوه کاشت ابرو و مزایای آن
سامانه جامع مشاغل شهرری
برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای توسط رایتک
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
اتوبار و باربری تهران برای اسباب کشی
استعلام قیمت لحظه ای کالاهای دیجیتال
فال حافظ

لینک های مفید
افزایش فالوور اینستاگرام | آموزش مجازی | جوش فلزات | تجهیزات تالار | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | فلزیاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.