معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از آغاز حرکت زنجیره ای 300 دستگاه اتوبوس دوکابین تندرو به طول 9 کیلومتر از سواحل خلیج فارس در جنوب ایران به سمت پایتخت و خیابان های تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سید جعفر تشکری هاشمی افزود: اتوبوس های دوکابین بی آر تی با طی مسیر 1518 کیلومتری بندرعباس تا تهران، هفته آینده وارد پایتخت می شوند.

وی با اشاره به این که این اتوبوس ها با تأکید شهردار تهران و حمایت شورای اسلامی شهر تهران خریداری شده اند، اظهار کرد: 100 درصد اعتبار مورد نیاز خرید اتوبوس های مذکور بدون کمک دولت و صرفاً از محل عوارض مردم تهران تأمین و پرداخت شده است.

وی با بیان این که شهردار تهران همواره بر امکان استفاده شهروندان تهرانی از بهترین امکانات و تجهیزات تأکید دارند، تصریح کرد: بر اساس دستور ایشان بخش اعظم اتوبوس های جدید به خطوطی که در نیمه جنوبی شهر واقع شده اند، اختصاص پیدا خواهد کرد.

معاون شهردار تهران با اشاره به این که با افزایش این 300 دستگاه اتوبوس روزانه حداقل 600 هزار نفر به ظرفیت جا به جایی مسافر ناوگان اتوبوسرانی تهران افزوده می شود، اضافه کرد: با ورود این اتوبوس ها، مردم تهران که سومین سال متوالی است که از دریافت اتوبوس از سوی دولت محروم هستند با آرامش بیشتر و سختی کمتری از ناوگان اتوبوسرانی استفاده می کنند.

تشکری هاشمی با بیان این که این اتوبوس ها به محض رسیدن به تهران و انجام سرویس وارد خطوط بی آر تی و نطقه ای می شوند، گفت: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده، اتوبوس های مذکور با تأکید بر مناطق جنوبی شهر در خطوط بی آر تی و منطقه ای مشغول به کار خواهند شد.

رییس هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به ورود نخستین متروباس سه کابین هیبریدی به خط 2 بی آر تی از روز دوشنبه 20 خرداد و ورود 300 دستگاه اتوبوس جدید به خطوط مختلف بی آر تی و منطقه ای در هفته آینده، می توان با افتخار اعلام کرد سامانه اتوبوسرانی تندروی تهران عملاً به یکی از مدرن ترین سامانه های اتوبوسرانی دنیا تبدیل شده است.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.