ستاد انتخاباتی مردمي اکبر هاشمی رفسنجانی در بوشهر نامه سرگشاده ای را خطاب به وی منتشر کرده است که متن آن به این شرح است:

به نام خدا
حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی
با سلام واحترام

ستاد مردمی استقبال از نامزدی جنابعالی در یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری که به صورت خود جوش در استان بوشهر شکل گرفت ، وظیفه ی خود می داند در این لحظات سرنوشت ساز از تاریخ کشور و انقلاب اسلامی ادله ی ضرورت حضور جنابعالی در عرصه ی انتخابات پیش روی ریاست جمهوری را مستقیما با شخص شما واز این رهگذر با مردم میهن در میان بگذارد .

اوقات و برهه های حساس مانع اطاله کلام و تکرار مکررات است ، از این رو مطالب به صورت مختصر در چند بند تقدیم می گردد :

1 - امروز کشور بیش از همه وقت به شعار و شیوه ی " اعتدال " که جنابعالی همواره منادی و مجری آن بوده اید ، نیازمند است . مدیریت فراگیر ، معتدل ، عقلانی و به روز و درعین حال ریشه دار دراصول انقلاب اسلامی ، علاج زخمهای موجود بر پیکره ی میهن وانقلاب است . افراط در کاربی برنامه وبی اندیشه ( پرکاری آفت زا وانحراف آفرین ) ، افراط در شعارهای بی پشتوانه ، فقدان تعادل وپیوستگی در اهداف و شیوه های مدیریت اجرایی کشور ، مردم فریبی به جای دشمن فریبی و ... ازدردهای موجود کشور است که علاج آن از عهده ی چون شمایی برمی آید . مردمی حضور شما را به انتظار نشسته اند که از " صدقه " خسته و تشنه ی " صداقتند " .

2 – مخالفانتان می گویند : " هاشمی پیر است و خسته ، و پیری وقت توبه وانابه است ! "
غافلند از اینکه " پیری " باید تا آنچه از " پیلی " برنیاید ، به انجام رساند :
" سرچشمه شاید گرفتن به بیل چو پرشد نشاید گرفتن به پیل " !!
پیر نه جویای نام است و نه نان وتنها انگیزه ای غیر شخصی و ناشی از شرایط خطیر او را به صحنه می خواند درست مثل " ماندلا " رییس جمهور کهنسال آفریقای جنوبی .

از طرفی اگر قرار هم بر توبه باشد ، توبه ی سیاستمدار در عرصه ی عمل سیاسی محقق خواهد شد نه در انزوا و بر سجاده ! پس توبه نیز خود دلیلی بر آمدن است . بیایید واشتباهات گذشته را جبران کنید . دایره ی نسبتا بسته ی مدیریتی گذشته را بر روی جوانان واجد چهار" شین " ( شعور ، شرف ، شجاعت و شفقت ) بگشایید تا با کمک مقام رهبری ، پروسه ی " زایش " انقلاب و تولد نیروهای اصیل و شریف سیاسی و انقلابی به گونه ای مدیریت شود که برای همیشه درهای مدیریت کشور بر روی فرصت طلبان مسدود شود .

3- حضرت آیت الله !

افراطیون و منحرفان در سالهای اخیر سخت تلاش کرده اند تا با محدود ساختن دایره ی خودیها ، مرزهای انقلاب را بیش از همه وقت تنگ نمایند . برای هر کس نسخه ای پیچیدند و هر یک از خادمان را به بهانه ای از قطار انقلاب ونظام پیاده کردند تا که مانع انباشت تجارب شده و فرصتهای پیشرفت وترقی را بسوزانند . ای بسا که دراین میان مواضع برخی ازبه اصطلاح پیاده شدگان از قطار انقلاب در دادن بهانه به دست افراطیون بی تاثیر نبوده است ، اما به راستی دیگر کافی است . باید بار دیگر مرزها را گشود . ما با اذعان به شایستگی های نامزدهای اصلی یازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری اعم از اصول گرا و اصلاح طلب ، اعلام می داریم که برای گسترش مرزهای انقلاب و دایره ی نیروهای خادم دین و میهن ، به پیری نیاز داریم تا که چون " آرش " همه ی آبرو و وجود خود را در انجام رسالت تاریخی اش به ودیعه نهد .

جناب آقای هاشمی ! " آرش امروز" ما شمایید . درنگ جایز نیست ، پای در عرصه نهید . دغدغه تان بس به جاست ، ما نیز توفیق شما را در این ماموریت تاریخی ، بدون تایید و همراهی رهبرانقلاب ، ممکن نمی دانیم ، از همین رو آنجا که شاعر خوش ذوقی سروده :

روزی که آرش مرز ایران را نشان داد گویا علی بر بازوان او توان داد
از خداوند می خواهیم تا در پرتاب این تیر سرنوشت ساز ، بازوانتان نه تنها با اعتماد و رای بالای مردم که با اعتماد و حمایتهای مقام معظم رهبری نیز قوت گیرند .

4- ونكته آخر خطاب به ملت ايران است ، اينك كه ساكنان اين خطه از سرزمين اهورائيمان اقدام به تشكيل ستاد مردمي استقبال از نامزدی آیت الله هاشمی رفسنجانی نموده اند ، از شما نيك انديشان ِ نيك رفتار طلب ياري و همراهي دارند.

ملت شريف ايران ، نخبگان سياسي ، فرهنگي و اجتماعي ، بلوچ ها ، آذري ها ،قوم لر، مردم عرب ايراني، خراساني ها ، كردها ، تركمن ها، ساكنان خطه ي سرسبز شمال و در يك كلام ايرانيهاي خردمند ، با تشكيل ستاد هاي مردمي در سطح كشور ، حضرت آيت الله هاشمي را درعمل انجام شده قرار دهيد. بي شك اين اقدام سرنوشت ساز شما از ديده ي تاريخ پنهان نخواهد ماند.

ستاد مردمی انتخاباتي
استقبال از نامزدی آیت اله هاشمی رفسنجانی در بوشهر

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.