مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ایران از تامین 100 قلم داروی مورد نیاز کشور توسط جمعیت هلال احمر خبر داد.

دکتر ظاهر رستمی با اشاره به جایگاه شناخته شده جمعیت هلال احمر ایران در منطقه و دنیا، به مهر گفت: استراتژی و راهبردی این سازمان، مشارکت موثر در جهت تامین داروی مورد نیاز کشور است.

وی با اشاره به فعالیت 3 شرکت تجهیزات پزشکی و دارویی در زیرمجموعه سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ایران، افزود: تامین سهم بالایی از تجهیزات پزشکی یکبار مصرف و تهیه داروهای اساسی و مورد نیاز جامعه، توسط این شرکتها انجام می شود.

رستمی با اعلام اینکه نزدیک به 100 قلم داروی مورد نیاز کشور اعم از جامدات و مایعات توسط شرکت داروسازی هلال احمر تامین می شود، گفت: یکی از اهداف اصلی این سازمان، ارتقای کیفیت تولیدات دارویی است که خوشبختانه در مسیر مطلوبی حرکت می کند.

مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر ایران در ارتباط تاثیر تحریمها بر روند تامین داروهای خاص بیماران در کشور، افزود: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد بین المللی است که با سایر نهادها همکاری راحت تری دارد، به عنوان پل ارتباطی با این کشورها توانسته در مواقع ضروری، نسبت به رفع کمبودهای دارویی در داخل کشور، اقدام کند.

رستمی ادامه داد: در واقع، هر وقت که وزارت بهداشت از ما بخواهد نسبت به تهیه و تامین داروهای مورد نیاز و کمیاب در جامعه اقدام کنیم، ما راحت تر می توانیم این داروها را تامین کنیم.

وی از تامین داروهای تک نسخه ای و داروهای خاص توسط هلال احمر خبر داد و گفت: یکی از اولویتهای این سازمان در سال جاری، تکیه بر منابع انسانی و مدیریت انقلابی در جهت افزایش کیفیت و تولید بیشتر داروهای مورد نیاز کشور است.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.