تاريخ : | | نویسنده : barg-news
901637-676578.jpgعصر ایران - هشدار فرانس بکن بائر به بازیکنان بایرن مونیخ درباره "ضد فوتبال" و "بازی کثیف" احتمالی بارسلونا در بازی برگشت بایرن – بارسا را باید جزو "جملات احمقانه بزرگان" ثبت کرد!

در این عالم پیچیده، در هر حوزه ای اعم از سینما و ادبیات و فوتبال و سیاست، بزرگانی وجود دارند که دیگران چشم به دهان آنها دوخته اند و سخنانشان را در بسیاری از موارد به سمع قبول می شنوند.

ولی اگر نیک بنگریم، این شخصیت های برجسته نیز سخنان احمقانه کم نمی گویند! مثلاً اظهانظرهای آکنده از حسادت پله علیه مسی در یکی دو سال گذشته، و یا سخنان ضد و نقیض مارادونا درباره موضعات واحد، مصادیقی از این جملات در دنیای فوتبال بوده است.

اکنون نیز فرانس بکن بائر که علی الاصول انسان فهمیده و بخردی است، درباره ضد فوتبال و "روش های خلاف قانون"  در بازی بارسلونا در دیدار برگشت بایرن و بارسا، افاضاتی پراکنده است که با مشی و منش همیشگی او جور درنمی آید.

بارسلونا در چند سال اخیر عالم توپ گرد، مصداق بارز "فوتبال" بوده است و هر برچسبی به این تیم می چسبد جز برچسب "ضد فوتبال".

همه فوتبالدوستان جهان در پنج سال گذشته، بارها و بارها شاهد بوده اند که تیم های گوناگون، از کوچکترین تیم ها گفته تا اینترمیلان و چلسی و رئال مادرید، در برابر بارسلونا به ضد فوتبال روی آورده اند.

چلسی سال گذشته با این شیوه از سد بارسا گذشت و به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید. اینترمیلان نیز در سال 2010 با بارسا چنین کرد.

حال معلوم نیست قیصر فوتبال آلمان به چه دلیل بارسا را متهم به روی آورردن به ضد فوتبال و روش های غیرقانونی در بازی چهارشنبه شب مقابل بایرن مونیخ می کند.

ظاهراً جناب قیصر خیلی تحت تاثیر نمایش درخشان مونیخی ها در دیدار رفت این دو تیم قرار گرفته است و نگران است مبادا بایرن بازی فینال را از دست بدهد و نتواند برای دومین بار در قرن جدید، قهرمان چمپیونز لیگ شود.

هم از این روست که او می خواهد مونیخی ها را جری کند و با روحیه ای جنگنده، به "میدان نیوکمپ" بفرستد.

شاید این حرف بکن بائر در انگیزه بخشی به مونیخی ها موثر باشد، ولی او بی تردید برای کسب موفقیت بایرن مونیخ، از وجاهت شخصیت اش هزینه کرده است و به ادبیات خوزه مورینویی روی آورده است؛ ادبیاتی که زیبنده فرانس بکن بائر نیست.

با توجه به اینکه بایرن مونیخ بدون این ادبیات ناشایست قیصر نیز به احتمال بسیار زیاد به فینال می رسد، معلوم نیست چرا قیصر فرانس برای تحقق موفقیتی "بسیار در دسترس"، ناگهان جامه خوزه مورینیو را بر تن کرده و سخنانی کاملاً نابخردانه درباره تیم باکلاس و بااخلاق بارسلونا بر زبان رانده است!  


برای خواندن سایر خبرهای ورزشی کلیک کنید

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.