تاريخ : | | نویسنده : barg-news
اقتصاد ايران آنلاين: هميشه از پيش‌خريد خانه به عنوان فرصتي مناسب براي سرمايه‌گذاري نام برده مي‌شود. كساني كه سرمايه‌اي در دست دارند عموما ملكي كه در مرحله ساخت‌وساز است را با قيمتي نازل‌تر خريداري مي‌كنند و پس از آن با اتمام ساخت‌وساز و تكميل شدن خانه آن را به قيمت بالاتري مي‌فروشند.

از سوي پيش‌خريد عموما هم براي خريدار سود دارد و هم فروشنده! زيرا فروشنده‌ها در بيشتر موارد به دليل كمبود منابع مالي براي ادامه پروژه اقدام به پيش‌فروش مسكن‌ها مي‌كنند و از همين‌رو هم پروژه خود را پيش مي‌برند و هم بخشي از سرمايه خود را زنده مي‌كنند. همچنين خريداران هم مي‌توانند در اين وانفساي گراني مسكن، خانه‌اي را با قيمت پايين‌تر خريداري كنند.

همين موارد باعث شده‌است كه در اين روزها كه قيمت مسكن به شدت افزايش پيدا كرده پيش‌خريد ملك با استقبال مواجه شود. در مقابل هم بسياري از سازندگان شخصي به دليل افزايش قيمت مصالح و ديگر معضلات امر ساخت‌وساز با كمبود منابع مالي روبه‌رو شده‌اند. تمام اين موارد باعث شده‌است كه ليست پيش‌خريد بنگاه‌ها طويل‌تر از سابق شود. كارشناسان هم تاكيد مي‌كنند در اين روزها بهتر فرصت براي خانه‌دار شدن پيش‌خريد يك  مسكن نيمه‌ساز است.

براي اطلاع از چند و چون قيمت مسكن‌هاي پيش‌خريدي بهتر است به قيمت برخي از اين املاك اشاره كنيم. در محله دريان‌نو يك واحد آپارتمان براي پيش‌خريد گذاشته شده است كه براي هر متر 4 ميليون تومان قيمت گذاشته‌اند. اين واحد 50 متري‌است و قيمت كلي آن هم 200 ميليون تومان است. صاحب اين ملك عنوان كرده‌است كه زمان تحويل مسكن، 4 ماه پس از تحويل پول است.
در بلوار فردوس هم ملكي براي پيش‌فروش گذاشته شده كه 10 ماه ديگر زمان تحويل آن است. قيمت هر متر اين مسكن 3 ميليون و 650 عنوان شده كه قيمت كلي آن را به 180 ميليون تومان مي‌رساند.
در پيروزي هم يك واحد 45 متري با زمان تحويل سه ماهه وجود دارد كه به قيمت هر متر 3 ميليون تومان به فروش مي‌رسد. البته بايد توجه داشت كه پيش‌خريد مسكن با كمي‌ بست‌وبند بيشتر همراه است. زيرا شما بايد براي محكم‌كاري از درست‌كار بودن سازنده مطلع شويد و جوياي سند ملكي كه پيش‌خريد كرده‌ايد باشيد.

محلهمتراژزمان‌تحويلقيمت هر متر(ميليون تومان)يوسف‌آباد556 ماهه4.800نارمك406 ماهه3.000حكيميه508 ماهه2.600سعادت‌آباد503 ماهه3.800دربند454 ماهه3.100

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.