رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی کشور با اعلام اینکه بخشنامه تغییر متولی توزیع مرغ با قیمت مصوب دولتی در کشور امروز شنبه صادر شده است، جزئیات تفاهم‌نامه جدید تحویل نهاده ها را تشریح کرد.

به گزارش مهر، محمدیوسفی درخصوص تغییرمتولی توزیع گوشت مرغ که قرار بود تا پیش از فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برعهده اتحادیه ها و تشکلهای بخش خصوصی قرار گیرد، اظهارداشت: ظاهرا امروز بخشنامه تغییر مسئولیت توزیع مرغ با نرخ دولتی 4700 تومان از سوی مسئولان مربوطه در وزارت صنعت، معدن و تجارت صادر شده است اما هنوز این بخشنامه به دست ما نرسیده است.

وی اضافه کرد: درصورتی که وظیفه توزیع مرغ با نرخ دولتی 4700 تومان برعهده اتحادیه ها و تشکلهای بخش خصوصی قرار گیرد، بسیاری از مشکلات فعلی برطرف خواهد شد.

جزئیات تفاهم نامه جدید تحویل نهاده ها

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی درخصوص وضعیت کنونی تامین نهاده ها برای تولید کنندگان عنوان کرد: براساس تفاهم نامه ای که با وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شده، قرار است تا یکی دو روز دیگر نهاده کنجاله سویا را با قیمت 1050 تومان مستقیما از واردکنندگان دریافت و بین مرغداران توزیع کنیم.

وی درعین حال تصریح کرد: البته انجام این کار منوط به نظارت و تائید مسئولان مربوطه در وزارت صنعت، معدن و تجارت است به طوریکه واردکنندگان با اطلاع آنان نهاده ها را در اختیار اتحادیه ها و تشکلهای پرورش مرغ گوشتی خواهند گذاشت.

این فعال بخش صنعت پرورش مرغ گوشتی کشور افزود: با این اقدام موضوع تحویل یک کیلوگرم گوشت مرغ در ازای کنجاله سویا منتفی خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه درحال حاضر هرکیلوگرم مرغ زنده درب مرغداری در حدود 4400 تومان و قیمت هرکیلوگرم گوشت مرغ در بازار درحدود 7000 تومان است، ابراز امیدواری کرد که قیمت گوشت مرغ طی روزهای آینده به کمتر از 6000 تومان برسد.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.