گروهی از اعضای حزب اسلامگرای سعادت ترکیه با تجمع در میدان تقسیم استانبول به عضویت ترکیه در پیمان ناتو و پایگاه های این پیمان در خاک ترکیه از جمله استقرار سیستم راداری سپر موشکی ناتو در استان مالاتیا اعتراض کردند.

به گزارش فارس، جمعی از اعضای حزب اسلامگرای سعادت ترکیه در اعتراض به استقرار سیستم راداری سپر موشکی ناتو در خاک کشورشان با تجمع در میدان تقسیم استانبول پلاکاردهایی در محکومیت این اقدام دولت آنکارا حمل کردند.

در یکی از این پلاکاردها عبارت "هدف سپر موشکی ناتو حفاظت از اسرائیل است" جلب توجه می کرد. خانم "ناگهان گل اصیل ترک" رئیس شاخه بانوان دفتر حزب سعادت در استانبول که به نمایندگی از طرف معترضین سخن می گفت اظهار داشت که استقرار سیستم راداری سپر موشکی ناتو، ترکیه را به سوی ماجرایی خونبار سوق می دهد. وی با طرح این سوال که آیا ترکیه کماکان قصد دارد به عضویت خود در پیمانی که با رژیم جنایت پیشه اسرائیل که نه تن از فعالان صلح ترکیه ای را در کشتی مرمره آبی به شهادت رساند و هواپیماهای جاسوسی هرون خود را بر روی خاک ترکیه می فرستد، استراتژی تعریف می کند، ادامه دهد، در ادامه این سوال را مطرح کرد که آیا دولت آنکارا علیرغم اینکه رسما اعلام شد که اطلاعات گردآوری شده توسط این سیستم راداری در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده می شود، قصد دارد اجازه ادامه فعالیت این سیستم را بدهد؟

وی در پایان سخنان خود از مردم ترکیه خواست تا برای جلوگیری از وابستگی ترکیه به آمریکا، اتحادیه اروپا و پیمان ناتو مانع از ادامه این روند در کشورشان شوند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
جشن عروسی
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
رفع جای جوش صورت با سابسیژن
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
چگونه راننده دینگ شویم؟
طرز تهیه روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | دوره آموزشی کفپوش سه بعدی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.